Zarządzanie Majątkiem i Utrzymanie Ruchu - Szkolenia

SEAM-INSTITUTE-FINAL.png

Przeszkoliliśmy ponad 10000 Managerów i Inżynierów...

Dziękujemy za zaufanie!

SEAM Group Institute

Nasze szkolenia przygotowywane są z myślą o wykorzystaniu zdobytej wiedzy w praktyce a prowadzone są przez praktyków i menedżerów doświadczonych w swoich specjalizacjach.

 

Metodyka szkoleń, seminariów i warsztatów jest ukierunkowana na aktywizację uczestników oraz nauczanie poprzez indywidualną i grupową pracę na realnych zagadnieniach. Wykonywanie zadania szkoleniowe każdorazowo są dostosowywane do profilu, branży i doświadczenia uczestników.

Interaktywna forma szkoleń

Szkolenia, warsztaty i seminaria odbywają się w formie interaktywnej z wykorzystaniem wielu narzędzi elektronicznych (formularzy, oprogramowania itp.). Interaktywna forma zajęć odbywa się m.in. na wygodnych tabletach i komputerach. Poprzez zastosowanie profesjonalnych rozwiązań informatycznych eksperci prowadzący na bieżąco przedstawiają wyniki pracy uczestników, omawiają je i korygują.

Szkolenia_utrzymanie_ruchu_SEAM_Group.jp
Interaktywne_szkolenia_BalticBerg-1066x8

Materiały szkoleniowe są każdorazowo skrupulatnie dostosowywane do profilu oraz doświadczenia uczestników, by umożliwić im jak najlepsze ich wykorzystanie podczas szkoleń i po ich zakończeniu. Prezentacje i materiały multimedialne, przykłady dokumentacji, interaktywny dostęp do systemów ERP, EAM i CMMS to tylko niektóre z form wspomagających szkolenia, warsztaty i seminaria.

Doskonale rozumiemy organizacje, które inwestują w wiedzę swoich Pracowników. SEAM GROUP Institute oferuje wysoką jakość szkoleń, dopracowaną metodykę i doświadczenie ekspertów zachowując przy tym optymalną cenę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń, warsztatów i seminariów.

Szkolenia dedykowane SEAM Group Institute

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką tematykę szkoleń dedykowanych w tematyce Zarządzania Majątkiem i Utrzymania Ruchu. Szkolenia dedykowane są szyte na miarę przez ekspertów SEAM Group poprzez analizę potrzeb i pracę przygotowawczą z Klientem. 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleń:

Zadzwoń do nas i ustalmy szkolenie dedykowane dla Twojego Zespołu!

Tel. +48 790 550 301 / europe@seamgroup.com