• SEAM Group Europe

Opracowywanie skutecznych planów prewencyjnych - 3 marca

Aktualizacja: 22 gru 2020

Szkolenie online

Opracowywanie skutecznych planów prewencyjnych Utrzymania Ruchu.


Szkolenie "Opracowywanie skutecznych planów prewencyjnych UR” zostało przygotowane z myślą o menedżerach i specjalistach działów technicznych/UR, którzy pragną poznać zakres współczesnych działań związanych z planowaniem i harmonogramowaniem prewencyjnego Utrzymanie Ruchu.

Szkolenie w formule online trwa 3h i porusza najważniejsze zagadnienia dotyczące Opracowywania skutecznych planów prewencyjnych UR.

Prewencyjne (zapobiegawcze) utrzymanie kluczowych maszyn i instalacji jest w większości przypadków znacznie tańsze niż praca do awarii. Planowanie i harmonogramowanie to prawdziwa esencja działań prewencyjnych w utrzymaniu ruchu.

Umiejętność tworzenia użytecznych, właściwie dostosowanych do systemu technicznego planów prewencyjnych, ich harmonogramowanie oraz śledzenie ich realizacji jest podstawą podejścia prewencyjnego.


Termin szkolenia:

3.03.2021r.

Program szkolenia obejmuje tematy: - Analiza krytyczności majątku technicznego w praktyce - Mechanizmy uszkodzeń i ich charakterystyka - Tworzenie skutecznego planu prewencyjnego - Wdrażanie i utrzymanie prewencyjnego UR – 5 kroków w szczegółach - KPIs dla prewencyjnego UR.

Szkolenia trwają 3 godziny każde, w godzinach 10:00 - 13:00.

Cena: 290 PLN netto/osoba 145 PLN netto/osoba dla każdej kolejnej osoby z firmy. Koszt obejmuje udział w szkoleniu (3h) oraz materiały szkoleniowe.


Zgłoszenia:

Aby dokonać zgłoszenia bardzo prosimy o wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego (kliknij Tutaj)W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Seam Group Europe Sp. z o.o.

tel.: +48 790 550 301

e-mail: agetka@seamgroup.com

12 wyświetlenia0 komentarz

© 2019 SEAM Group+48.22.203.5440  | DO POBRANIA  | ViewPoint® ON DEMAND | WYŚLIJ ZAPYTANIE | KARIERA | KONTAKT

 

AMERICAS        EUROPE          ASIA