• SEAM Group Europe

Zaproszenie na Konferencję KOP 2020

Aktualizacja: mar 24

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do Warszawy na 4 Konferencję KOP, która odbędzie się 16-17 września 2020.

Konferencja Oficerów Przemysłu to konferencja, która stanowi wyjątkową okazję do omówienia konkretnych rozwiązań w zakresie Utrzymania Ruchu i zarządzania majątkiem technicznym w regionie europejskim.

Przechodząc do następnej dekady, musimy wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie optymalizacji kosztów, niższego wskaźnika awaryjności i wysokiej dostępności. Tylko wspólne i spójne podejście ze wszystkich sektorów biznesowych pozwoli nam na poprawę w sposób systemowy. Konferencja KOP gromadzi ludzi z różnych branż (farmaceutycznej, naftowej i gazowej, chemicznej, produkcyjnej, motoryzacyjnej, FMCG), aby dzielić się doświadczeniami i znajdować nowe sposoby poprawy zarządzania majątkiem technicznym oraz UR.

Konferencja zgromadzi ponad 100 delegatów i będzie doskonałym forum do wymiany wiedzy i doświadczenia dzięki studiom przypadków, praktycznym prezentacjom i warsztatom.


Zapraszamy do Warszawy, aby spotkać się i podzielić pomysłami, w jaki sposób możemy efektywniej współpracować.


Wydarzenie to w poprzednich edycjach przyciągnęło wielu dyrektorów, managerów i specjalistów technicznych. Podczas dwóch dni warsztatów prelegenci omówią najważniejsze projekty inwestycyjne, optymalizacyjne i informatyczne w przemyśle. Jest to również niepowtarzalna okazja do sesji networkingowych z liderami doskonalenia produkcji oraz osobowościami przemysłu.


Zapraszamy do kontaktu: agetka@seamgroup.com +48 790 550 301.70 wyświetlenia

© 2019 SEAM Group+48.22.203.5440  | DO POBRANIA  | ViewPoint® ON DEMAND | WYŚLIJ ZAPYTANIE | KARIERA | KONTAKT

 

AMERICAS        EUROPE          ASIA