SEAM-revolution-2019.jpg

SEAM Group oferuje wyjątkowe podejście do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM). Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych i skutecznych strategii Utrzymania Ruchu oraz programów utrzymania predykcyjnego (PdM). Realizujemy najwyższej jakości usługi diagnostyczne (drgania, termowizja i wiele innych). Jesteśmy również ekspertami w zakresie niezawodności i systemów CMMS, tworząc innowacyjną firmę technologiczną, zmieniającą schematy funkcjonowania usługodawców w tej branży.

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów ma na celu jest optymalizację całości działania zakładów Klientów oraz zapewnienie im niezawodnej i energooszczędnej działalności. Usługi SEAM Group globalnie świadczone są w czterech obszarach: analiz bezpieczeństwa, zarządzania majątkiem, badania stanu technicznego oraz obsługi obiektów.

Centrala naszej firmy znajduje się w Cleveland, Ohio (Stany Zjednoczone). Posiadamy też biura w Europie i Azji, a usługi  oferujemy i wykonujemy na całym świecie. SEAM Group jest jedną z najszybciej rozwijających przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych według Inc. 5000.

Polityka prywatności SEAM Group Europe

Informacje dotyczące przetwarzania Twoich Danych Osobowych